Ми прагнемо до досконалості, забезпечуючи людство енергією, зберігаючи природу та покращуючи життя на планеті

 


 

АТ "Інститут транспорту нафти" (ІТН) - одна з найбільших компаній в Україні і на території СНД з проектування, консультативного та інжинірингового супроводження об'єктів транспорту, перевалки, зберігання, розподілу нафти і продуктів її переробки.

Компанія виконує роботи з комплексного проектування нових об'єктів, розвитку, реконструкції, модернізації існуючих об'єктів в Україні, Російській Федерації, Білорусі, Казахстані, Грузії, розробляє і впроваджує сучасні технології, що підвищують їх економічну ефективність, експлуатаційну надійність, безпеку для людей і природи.

Запобігаючи забрудненню грунтів, вод, атмосфери нафтою і нафтопродуктами, а також беручи участь у їх ліквідації, ІТН долучається до справи захисту навколишнього середовища.

У 2006 році організація стала почесним членом Глобального договору ООН. «ІТН» добровільно дотримується 10 універсальних принципів ГД в галузі прав людини, стандартів праці, захисту навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Діяльність ІТН як проектно-інжинірингової компанії спрямована на створення технічно досконалих та екологічно безпечних об'єктів, що мають високу ефективність, довговічність і абсолютно надійні в експлуатації.


Новини

ПАТ ІТН ВКОТРЕ ПІДТВЕРДИВ ВИСОКУ ЯКІСТЬ СВОЇХ ПОСЛУГ

8-10 квітня 2019 року в ПАТ «ІТН» фірмою SGS проводилися чергові наглядові аудити Cистеми вдосконалення підприємства на відповідність вимогам стандартів ISO 9001:2015 з менеджменту якості та  ISO 14001:2015 з екологічного менеджменту.

(2851)
Детальніше...

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі, колеги, партнери!

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай у новому році Вас наповнять нові сили та нові ідеї, нові задумки та нова вдача!

Бажаємо міцного здоров’я, значущих досягнень та просувань по кар’єрі, високих цілей та безсумнівних успіхів, глибокої поваги та щасливого життя!

Нехай Новий рік почнеться яскраво та стане початком насправді цікавого року, наповненого можливостями!

(2957)