Ми прагнемо до досконалості, забезпечуючи людство енергією, зберігаючи природу та покращуючи життя на планеті


ПАТ "Інститут транспорту нафти" (ІТН) - одна з найбільших компаній в Україні і на території СНД з проектування, консультативного та інжинірингового супроводження об'єктів транспорту, перевалки, зберігання, розподілу нафти і продуктів її переробки.

Компанія виконує роботи з комплексного проектування нових об'єктів, розвитку, реконструкції, модернізації існуючих об'єктів в Україні, Російській Федерації, Білорусі, Казахстані, Грузії, розробляє і впроваджує сучасні технології, що підвищують їх економічну ефективність, експлуатаційну надійність, безпеку для людей і природи.

Запобігаючи забрудненню грунтів, вод, атмосфери нафтою і нафтопродуктами, а також беручи участь у їх ліквідації, ІТН долучається до справи захисту навколишнього середовища.

У 2006 році організація стала почесним членом Глобального договору ООН. «ІТН» добровільно дотримується 10 універсальних принципів ГД в галузі прав людини, стандартів праці, захисту навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Діяльність ІТН як проектно-інжинірингової компанії спрямована на створення технічно досконалих та екологічно безпечних об'єктів, що мають високу ефективність, довговічність і абсолютно надійні в експлуатації.